HAKKIMIZDA

Çokyaşar Halat Makine Tel Galvanizleme A.Ş.,  1996 yılında kurulan İzmit Çelik Tel San. Ltd. firmasının 2008 yılında satın alınarak yeniden yapılandırılması ile Düzce Gümüşova’ da bugünkü halini almıştır.

Sanayileşmenin ve ekonomik kalkınmanın lokomotifi olan demir ve çelik sektörünün, çelik tel, çelik halat ve tel mamülleri alanında faaliyet gösteren Çokyaşar Halat Makine Tel Galvanizleme A.Ş. konusunda ülkemizin dünya standartlarında üretim yapabilen bir sanayi kuruluşudur.

Çokyaşar Halat, çelik halat, yaylık tel ve sulu tel gibi yarı mamül ürünler üretmektedir. Çokyaşar Halat ürünleri asansörden vinçlere, balıkçılık sektöründen mobilya ve otomotiv sanayisine kadar pek çok alanda yıllardır güvenle kullanılmaktadır.

Şirketimiz 2.400 ton ACSR, 2.400 ton Çelik Halat, 25.200 ton Yaylık Tel üretimi olmak üzere yıllık 30.000 ton üretim kapasitesine sahiptir. Çokyaşar Halat fabrikamız yaklaşık 1000 ton depolama kapasitesine sahiptir. Uygun depolama ve saklama koşulları mevcuttur.

Çokyaşar Halat ürünleri geniş üretim olanakları sayesinde spesifik müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda imal edilmektedir. Tecrübeli ve dinamik ekibi ve alanında öncü dağıtım ortakları ile Çokyaşar Halat, ürün kalitesini, uygun paketlemeyi, zamanında teslimatı ve en önemlisi müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.

ÇOKYAŞAR HOLDİNG

Çelik tel ve alüminyum sektöründe faaliyette bulunan firmalarımız Çokyaşar Holding adı altında Kurumsal Dönüşüm Projesi kapsamında tek çatı altında toplanmıştır.

Türkiye’de 5 ayrı lokasyonda yer alan birçok üretim tesisiyle Çokyaşar Holding firmaları sanayi alanında yıllık 500.000 tonu aşan üretim gerçekleştirip yaklaşık olarak 1 milyar TL ciroya sahiptir. Aynı zamanda 1.000 kişiye iş imkanı vermekle birlikte ortalama 10.000 kişiye ulaşan istihdam sağlayarak Türkiye’ye en iyi şekilde hizmet etmektedir.

                     

       

© Copyright 2017 cokyasarhalat.com by Probilsis