ÖZYAŞAR TEL VE GALVANİZLEME A.Ş.

Temelleri 1973 yılında Ahmet Çokyaşar tarafından atılan Özyaşar Tel ve Galvanizleme A.Ş. günümüz itibariyle başta sıcak daldırma galvanizli tel olmak üzere tel ve tel mamulleri konusunda katma değerli birçok ürün üretip enerji ve alt yapı sektörü, kablo sektörü, otomotiv yan sanayi sektörü, inşaat ve tarım sektörü, çevre ve güvenlik sistemleri sektörü gibi birçok sektöre çeşitli ürünleriyle hizmet veren bir sanayi şirketidir.

Merkezi İstanbul’da Atatürk Havalimanı’na 4 km uzaklıkta, D-100 karayoluna 2,5 km uzaklıkta Basın Ekspres yolu üzerinde bulunan Özyaşar Tel ve Galvanizleme A.Ş’nin üretim tesisi Silivri Değirmenköy’de 35.000 m²’si kapalı olmak üzere 75.000 m² bir alan üzerine kurulmuştur. Türkiye’de kendi sektöründe lider konumda bulunan Özyaşar Tel ve Galvanizleme yaklaşık 400 çalışanı ve 5 modern ve son teknolojiye sahip tel galvanizleme tesisiyle yılda 200.000 tonu aşan üretim kapasitesine sahiptir.

Başta Avrupa, Ortadoğu ve Amerika olmak üzere dünyanın yaklaşık 50 ülkesine gerçekleştirdiği ihracatlar ve yıllık 80.000.000 USD’ye yaklaşan cirosuyla ile Türkiye’nin ilk 1000 ihracatçı firması ve ikinci 500 sanayi kuruluşu arasına giren en büyük sanayi kuruluşlarından biridir.

Özyaşar Tel ve Galvanizleme Sanayi A.Ş., müşterilerine, kaliteye, çalışanlarına ve çevreye olan sorumluluğunu; OHSAS 18001, ISO 9001, ve ISO 14001, ISO 27001, TSE EN 10244-2, TSE EN 10223-1, TSE EN 10223-6, TSE EN 10223-7 sertifikalarını alarak kanıtlamıştır.

Detaylı bilgi ve iletişim bilgileri için lütfen web sitemizi ziyaret edin.  www.ozyasar.com.tr

__________________________________________________________________________

ÇOKYAŞAR TEL ÖRME VE DOKUMA TEL GALVANİZLEME ÇİVİ SAN. VE TİC. A.Ş.

Tel ve tel mamülleri konusunda sanayi alanında faaliyet gösteren Çokyaşar Tel ve Galvanizleme A.Ş. 2001 yılında Adana’da kurulmuş olup kurulduğu günden bu yana kaliteli ürün, iyi hizmet ve tecrübe ile şekillenerek bölgenin en iyi firmaları arasında yer almaktadır.

13.000 m²’si kapalı toplam 16.000 m² alan üzerinde faaliyetini sürdüren Çokyaşar Tel, geniş ürün yelpazesi ile inşaat, çevre güvenlik sistemleri, tarım, hayvancılık, tekstil ve otomotiv gibi bir çok sektörlere hizmet vermektedir. Çokyaşar Tel ve Galvanizleme üretime başladığı yıldan bu yana dünya standartlarında üretim yapabilen, yeni ve modern makinalar ile en yeni teknolojiyi kullanarak yüksek kalitede ürün sunan sanayi sektörünün en iyi kuruluşlarından biridir.

Çokyaşar Tel ürünleri geniş üretim olanakları sayesinde spesifik müşteri istek ve beklentileri doğrultusunda imal edilmekte olup aynı zamanda tecrübeli, dinamik ekibi ile ürün kalitesini, uygun paketlemeyi, zamanında teslimatı ve en önemlisi müşteri memnuniyetini garanti etmektedir.

Detaylı bilgi ve iletişim bilgileri için lütfen web sitemizi ziyaret edin. www.cokyasar.com.tr

__________________________________________________________________________

ÖZYAŞAR METAL SANAYİ İÇ VE DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.

2004 yılında Çokyaşar Grup bünyesinde kurularak faaliyetine başlayan Özyaşar Metal başta çinko olmak üzere metal ve demir-çelik sektöründe ticaret yapan, Türkiye’nin önde gelen saygın firmalarındandır. Güvenilir bir firma olma özelliğini koruma çabası içerisinde yoluna devam eden Özyaşar Metal , ürün ve hizmetleri ile müşteri memnuniyetini daima üst seviyede tutarak, demir çelik ve madencilik sektörlerindeki ulusal ve uluslararası hedef pazarlarında ticaret yapan önemli firmalardan biridir.

Detaylı bilgi ve iletişim bilgileri için lütfen web sitemizi ziyaret edin. www.ozyasarmetal.com

__________________________________________________________________________

DEMSAŞ METAL SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

1984 yılın da kurulan Demsaş Metal Sanayi ve Ticaret A.Ş. alüminyum profil imalatında ülkemizin önde gelen  firmaları arasında yer almaktadır.

Demsaş, İstanbul Avcılar’da 1.000 tonluk presi ile üretime başlamış,daha sonra 1990 yılında bu tesisi,10.000 m2’si kapalı toplam 20.000 m2 alan üzerine kurulu olan İstanbul Silivri’deki yeni fabrikasına taşımıştır.

Yeni tesisi ile başlanan modernizasyon ve kapasite artırma çalışmaları kapsamında,ilk aşamada 1.000 tonluk prese  ilave olarak 1.800 tonluk bir pres ve ayrıca tam otomatik elektrostatik boya tesisini kurmuş daha sonra ikinci aşamada 1.000 tonluk presinin yerine 1.100 tonluk pres ve ayrıca ilave olarak 1.500 tonluk yeni preslerini devreye almıştır.

2008 yılında eloksal tesisini devreye alan Demsaş 2014 yılında 1.800 tonluk presinin yerine yeni 2.000 tonluk presini devreye alarak üretim kapasitesini yıllık 12.000 tona çıkarmıştır.

Hammadde girdisinden profil çıkana kadar entegre bir tesise sahip olan Demsaş tüm ekstrüzyon kalıplarını son derece modern ekipmanlar ile donatılmış olan kendi kalıphanesinde yapmaktadır.

33 yılı aşan üretim ve satış tecrübesi,teknoloji alt yapısı,kaliteli üretim ve zamanında teslimat geleneğini yetkin ve dinamik personeli ile destekleyen Demsaş,her geçen gün kendisini yenileyerek ve geliştirerek,müşterilerinin takdir ve teveccühü ile hak ettiği zirveye doğru tırmanmaya devam etmektedir.

Detaylı bilgi ve iletişim bilgileri için lütfen web sitemizi ziyaret edin. www.demsasmetal.com

__________________________________________________________________________

ALFA METAL ALÜMİNYUM SAN. VE TİC. A.Ş

Alüminyum profil sanayinin hammadde girdisi olan alüminyum billet üretimi yapmak üzere 2006 yılında kurulmuştur. İstanbul Hadımköy’de 9.300 m² si kapalı toplam 13.500 m²  alan üzerine kuruludur. Firmamız müşterilerine layık oldukları en kaliteli ürünleri sunabilmek için, dünyanın en modern döküm sistemi olan Amerikan “Wagstaff AirSlip Hot Top Billet Casting System” ile 100.000 ton/ay kapasiteye sahiptir. Alfa Metal Alüminyum, ekstrüzyon firmalarının isteği doğrultusunda, 90-202 mm çap aralıklarında ve yine isteğe göre uluslararası standartlarda yüksek kalitede alüminyum billet üretimi yapmaktadır.

Detaylı bilgi ve iletişim bilgileri için lütfen web sitemizi ziyaret edin. www.alfa-metal.com.tr

__________________________________________________________________________

INTERMIX

İntermix; son teknolojiyle donatılmış üretim tesislerinde, yeni ve yenilikçi kalite anlayışıyla beton donatısı için çelik telleri ve polietilen lif üretmektedir. Bu sayede, her geçen gün kendini geliştirmekte ve sektörde büyümeyi hedeflemektedir. Ürünümüzün kullanım alanları olarak havaalanları, endüstryiel zeminler, limanlar, tersaneler, beton yollar ve ağır yük taşıyabilecek her türlü döşemeler, tüneller, soğuk hava depolarını içine alan geniş bir portföye sahiptir. Önümüzdeki 10 yıl içerisinde kalite ve müşteri memnuniyetimizden ödün vermeden, sektörün öncü firmalarından biri olarak Dünya’da sözü geçen bir firma konumuna gelmektir.

Detaylı bilgi ve iletişim bilgileri için lütfen web sitemizi ziyaret edin. www.inter-mix.com.tr

© Copyright 2017 cokyasarhalat.com by Probilsis